Guaruja La Plage Pitangueiras
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats Valetparking | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Duiken Visserij Wandelen |
| Spa en ontspanning Spa-lounge | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte Speelzaal | Rolstoeltoegankelijk |
2-slaapkamer Guaruja La Plage Pitangueiras appartement biedt gemakkelijke toegang tot toeristische bezienswaardigheden zoals Pavilhão Carro Fúnebre de Santos Dumont, gelegen binnen 6 minuten lopen. Dit appartement van 65 m² is gelegen binnen 50 km afstand van Pref Saladino treinstation en binnen 350 meter verwijderd van Centro busstation.
Het 2-badkamer appartement is gevestigd op 15 minuten rijden van het Aquarium van Santos en op 2 km afstand van het Acqua Mundo aquarium in de Pitangueiras wijk. Guaruja La Plage Pitangueiras appartementen zijn ook in de buurt van het Pitangueiras Strand gesitueerd. Deze accommodatie is binnen 4 km afstand van het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande genesteld.
Dit appartement biedt uitzicht op de zee en heeft een zitruimte en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Guaruja La Plage Pitangueiras appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en een badmuts in de badkamer. Er is ook een bidet, een inloopdouche en een apart toilet.
De accommodatie heeft een kitchenette met faciliteiten. Sportliefhebbers zullen activiteiten zoals duiken, wandelen en vissen waarderen die worden aangeboden bij het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Andradas Fort3,5 km
- Lookout Galheta1,8 km
- het Mirante do Morro da Caixa D'Água uitkijkpunt1,9 km
- Ilha Pompeba650 m
- het strand Asturias1,5 km
- Praia do Monduba4 km
- Guaiuba Beach3,9 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas90 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Lift
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa-lounge
- Duiken
- Wandelen
- Visserij
Diensten
- Valetparking
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Guaruja La Plage Pitangueiras appartement gevestigd?
Guaruja La Plage Pitangueiras appartement is te vinden in het hartje van Guarujá, vlak bij het Pitangueiras Strand. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Guaruja La Plage Pitangueiras appartement.
Gasten van Guaruja La Plage Pitangueiras appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Aquarium van Santos, op 6 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande (4 km) en het Acqua Mundo aquarium (2 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Guaruja La Plage Pitangueiras appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Guaruja La Plage Pitangueiras appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Guaruja La Plage Pitangueiras appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Guaruja La Plage Pitangueiras appartement is $103. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in het appartement?
Het appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van Guaruja La Plage Pitangueiras appartement?
Guaruja La Plage Pitangueiras appartement bestaat uit 65 vierkante meter.